Hacker University
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hacker University

Hacker University Terminal
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Hacker University στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Λέξεις Κλειδιά
Games
 Bloons
 Desktop Tower Defense
 Ant Move
 Ultra Blocks Scores
 Flash Element TD
 Extreme Heli Boarding
 Gamma Bros
 Bloons Tower Defense 2
 Anti Pacman
 Pinch Hitter
 Choose your Weapons
 Saberman
 Delta Fusion
Max Dirt Bike
Alias II
Copyright

 

 Η δικη μου πρόταση

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaXaRoTi
Co Admin
Co Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 26/11/2007

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΤετ Ιαν 21, 2009 4:29 pm

Προσωπικά είναι πολύ μέτριο. Καταρχάς το πρώτο λάθος είναι ότι το γεμίσατε με άχρηστες θεματικές ενότητες. Πολλά μπορούσανε να μπούνε σε sub forum

Μετά έχετε μονο windows που πρέπει να μπούνε και αλλα λειτουργικά σύστημα μιλάτε για hack και έχετε windows?
Linux!

Το δυνατότερο λογισμικό και δεν θέλω αντιρρήσεις



Επίσης ftp και όχι free forum από την "Forumotion".

Ο spike είναι φίλος μου και πάει στο ίδιο σχολειό "με μενα". Με 10 euro τον μηνα (και λίγα είναι) σας αγοράζω domain και ανεβάζετε αυτό το forum "σεμενα".



Σας προσφέρω backup (κάτι που η "φορουμοτιον" δεν προσφέρει) σας προσφέρω ασφάλεια, δεν πρόκειται ούτε να το hackaroune ούτε να το κλείσουνε από την εταιρία που θα το ανεβάσω.

Θα κάνετε ότι θέλετε και θα είναι

μια σοβαρή και ολοκληρωμένη δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 219
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : 3anthi
Browser : Η δικη μου πρόταση Op10
Registration date : 11/11/2007

HUC Profile
Active Member:
Η δικη μου πρόταση Left_bar_bleue100/100Η δικη μου πρόταση Empty_bar_bleue  (100/100)

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΤετ Ιαν 21, 2009 5:27 pm

Accept
paxaroti ..me 3ereis nomizw etsi??3ereis pios eimai..stoidio sxolio pigena me sena alla efuga....
loipon 1.autes ths axrhstes enothtes tou Academy of Hacking eprepe na exoun idi ginei parelthon,,sumfono mazi s..alla epeidh twra edw kai 3 ebdomades den exoume internet den mporw na kanw tpt.
2.Sub gia linux exei idi ftiaxtei alla ....no internet no party..
3. auto me to ftp perimenoume akwma eggrish apo mia eteria sth ellada pou tha to kani host
4. To |Forumotion exei backup,kai m exei tuxh na to xrhsimopiiso kiolas..

perimeno na ftiaxth to internet kai ola thapane sth thesh tous...to mono problhma einai akwma ta melh,bebea exoume merika active melh p grafoun kai etsi mdinoun autopepithisi na to ftia3o pio kala t site...alla ola me th seira tous |:-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hacker-university.net
Lyberodoggy
Member
Member
Lyberodoggy


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : Αθήνα
Registration date : 02/01/2009

HUC Profile
Active Member:
Η δικη μου πρόταση Left_bar_bleue0/0Η δικη μου πρόταση Empty_bar_bleue  (0/0)

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΤετ Ιαν 21, 2009 8:16 pm

Φίλε μου δε διαφωνώ στο ότι το Linux είναι σαφώς το καλύτερο και δωρεαν λειτουργικό...

Παρ' όλα αυτα νομίζω ότι καταλαβαίνεις ότι hackάρεται και πολύ πιο δύσκολα απ' ότι τα Windows Wink

Όσο για την προσφορά σου, καλοσύνη σου αλλά δε νομίζεις ότι είμαστε μια πολύ "μικρή" κοιότητα για να πληρώνουμε για domain; Δεν έχει σημασία το ποσό... Βρίσκω και με 2ευρώ/μήνα πακέτο host&domain αλλά δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaXaRoTi
Co Admin
Co Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 26/11/2007

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΠεμ Ιαν 22, 2009 12:59 am

Εγώ προσωπικά ήθελα να βοηθήσω επειδή πιστεύω θα γίνει καλή δουλειά, τώρα όμως ξέρεις τι? Το παιδί που το είχε πήγαινε στο ίδιο σχολειό με εμενα και το ξέρω προσωπικά (δεν είχα ιδέα ότι το είχε αυτός) εφόσον είναι φίλος αν ήθελα να βοηθήσω μια τώρα θέλω 10 Very Happy

Και δεν ενοώ μονο ότι τα linux είναι πιο δύσκολα να την σπάσεις ενοώ ότι έχει και δυνατότερα προγράμματα για να σπάσεις παραδείγματος χάρι ένα σύστημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lyberodoggy
Member
Member
Lyberodoggy


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : Αθήνα
Registration date : 02/01/2009

HUC Profile
Active Member:
Η δικη μου πρόταση Left_bar_bleue0/0Η δικη μου πρόταση Empty_bar_bleue  (0/0)

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΠεμ Ιαν 22, 2009 2:30 pm

ΝΑι, δε διαφωνώ... Αλλά άσε να μαθαίνουν οι αρχάριοι στο Windows... Δεν μπορεις να μεταφερθείς μετά από 5-10 χρόνια από το ένα σύστημα στο άλλο μέσα σε μια μέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 219
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : 3anthi
Browser : Η δικη μου πρόταση Op10
Registration date : 11/11/2007

HUC Profile
Active Member:
Η δικη μου πρόταση Left_bar_bleue100/100Η δικη μου πρόταση Empty_bar_bleue  (100/100)

Η δικη μου πρόταση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου πρόταση   Η δικη μου πρόταση Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 6:04 pm

sosto kai auto....egw TWRA peira Linux..blakeia m..eprepe na eixa 3ekinish apo poli pio mikros..alla twra t na kaneis :-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hacker-university.net
 
Η δικη μου πρόταση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Hacker University :: Διαχείριση & Υποστήριξη :: Προτάσεις-
Μετάβαση σε: